forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

    14 березня 2018 року в Чернігівському ліцеї з ПВФП було проведено вечір пам’яті «Корюківка 1943. Злочин проти людяності».  

      Зі своїми розповідями виступили ліцеїсти, що народилися в м. Корюківка і Корюківському районі, які в ліцеї є членами гуртка «Юний Патріот».

   27 лютого 2018 року  вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою взяли участь у заході «Єдина родина – моя Україна», який відбувся у приміщенні Чернігівської обласної ради.

   Ліцеїсти зустрілися з батьками військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичній операції. На завершення зустрічі було зроблено фото на згадку.

          21 лютого 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся вечір, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  

             У багатьох військових конфліктах і миротворчих операціях на території інших країн брали участь і чернігівці, в тому числі працівники і випускники ліцею. Серед почесних гостей вечору були працівники ліцею та батьки ліцеїстів:

    Щорічно, починаючи з 1995 року в Україні проходить фаховий конкурс «Учитель року» відповідно  до Указу Президента. Учителі ліцею третій рік поспіль активно беруть у ньому участь. Протягом цього періоду лауреатами ІІ (обласного) туру  були: 

«Учитель року-2016» -  Грибова І.М.,  Попков О.М. – дипломант всеукраїнського туру;

«Учитель року – 2017»  - Голован Л.М., Атаманенко Т.О.

   Результативним для ліцею став і 2018 рік. Учителі закладу були представлені в трьох номінаціях: «Українська мова і література» -  Казаніна Тетяна Олександрівна, «Фізика» - Кравченко Олена Михайлівна, «Фізична культура» - Дворніченко Олександр Володимирович.

  

   У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в рамках «Тижня іноземних мов» відбулася розважально-пізнавальна програма «Свята в англомовних країнах».

   Учителі методичного об’єднання іноземної мови разом із ліцеїстами донесли  до присутніх історію та звичаї проведення свят у англомовних країнах таких як: Новий рік, Різдво Христове, Великдень,  Хелоуен та інші.    

   Подорож країнами була дуже цікавою та пізнавальною. У програмі звучали пісні, вірші та гуморески англійською мовою.

07 лютого 2018 року.

   31 січня 2018 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулися змагання з інтелектуальної гри «Віват, інтелект!» серед взводів першого курсу.

   На інтелектуальній грі були присутні заступники директорів з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст, об’єднанних територіальних громад Чернігівської області -  слухачі курсів підвищення кваліфікації Обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.     

   Колектив Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким Леоніда Костянтиновича Каденюка -  першого космонавта  незалежної України,  Героя України, який  передчасно пішов із життя.

   Леонід Каденюк видатна людина, яка зробила значний внесок у розбудову космічної галузі України.

   Неодноразово бував у Чернігівському ліцеї з ПВФП. Під час бесід з ліцеїстами він ділився  спогадами   про здійснення своєї  космічної мрії та свій політ  на борту шатла "Коламбія" на орбіту Землі.

   Для юних вихованців Леонід Костянтинович завжди був взірцем любові до своєї професії та рідної землі.

   Світла пам’ять про справжнього патріота України назавжди залишиться в наших серцях.

   Із нагоди відзначення 100-річчя бою під Крутами з 27 по 29 січня 2018 року делегація в кількості 10 ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою на чолі з заступником начальника ліцею з виховної роботи підполковником Заносієнком Андрієм Геннадійовичем, командиром роти-старшим вихователем підполковником Гайдеєм Геннадієм Олексійовичем  взяла участь у меморіальних заходах з  відзначення 100-річчя  бою під Крутами у місті Києві та на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (філія Національного військово-історичного музею України ), селище Пам’ятне Чернігівської області.

У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою вшанували героїв бою під Крутами

   Напередодні відзначення 100-річчя бою під Крутами 24 січня 2017 року у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою педагогічним та учнівським колективом презентовано літературно-музичну композицію «На Аскольдовій могилі, Український цвіт…».