forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   На заході були присутні голова Піклувальної ради ліцею – полковник у відставці  Іван Остренко та голова громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

   На початку урочистих заходів виконувач обов’язків начальника ліцею підполковник Євген Казанін та почесні гості поклали квіти до меморіальної дошки загиблим в антитерористичній операції випускникам ліцею.

   У вітальному слові  підполковник Євген Казанін наголосив на тому, що це свято об’єднує всіх військових, які захищають український народ та боронять кордони нашої держави. Українська армія вірна славним традиціям казацтва і є національною гордістю, гарантом безпеки України. Євген Казанін  побажав юнакам , майбутнім захисникам Вітчизни, наполегливості в навчанні й здійснення мрій. За пропозицією виконувача обов’язків начальника ліцею оголошено хвилину мовчання за загиблими випускниками ліцею  в АТО/ООС та всіма, хто віддав життя, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

   Почесні гості також побажали ліцеїстам гарно навчатися й успішно обрати майбутню професію. Микола Шанський  від громадської організації «Єдина родина Чернігівщини»  вручив грамоти юним вихованцям за  їхню участь у військово-патріотичних заходах, проведених організацією в місті Чернігові.     

   У цей день, за традицією, молодшим командирам 1 курсу було вручено віце-сержантські погони, а кращі в навчанні молодші командири 2 курсу отримали чергові ліцейські звання.

   Завершилися урочистості святковою літературно-музичною композицією.