forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   02 грудня у Чернігівському ліцеї з посиленою військово – фізичною підготовкою пройшла зустріч з начальником сектору зв’язків  з громадськістю  та ЗМІ Академії Державної пенітенціарної служби, підполковником внутрішньої служби, головою Громадської організації «Ресурс», координаторки Центру допомоги учасників АТО при Чернігівській ОДА Ющенко Світланою Петрівною .

   Світлана Петрівна розповіла про те, що з початком російської агресії на сході нашої держави на Чернігівщині почав активно розвіватися волонтерський рух .  Це дозволило у стислі терміни значно покращити забезпечення ЗСУ, Національної гвардії та добровольчих підрозділів засобами індивідуального захисту і зв'язку, автомобільною та навіть броньованою технікою. Тисячі волонтерів і мільйони патріотично налаштованих простих громадян долучилися до справи підвищення обороноздатності нашої держави.

   Також Світлана Петрівна розповідала про надання психологічної допомоги при формування військових підрозділів та повернення військовослужбовців після виконання бойових завдань.

   Зустріч з ліцеїстами нашого освітнього закладу відбулася на передодні відзначення Міжнародного дня волонтера та й пройшла в доброзичливій і невимушений атмосфері.