forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   Випускникам та працівникам ліцею пропонується прийняти участь у впорядкуванні архіву ліцею, який створював Дмитро Федорович Байнетов та поповнити його власними матеріалами.

   Матеріали поступово оцифровуються, а за вашою допомогою будуть розкладені по теках, за роками набору. Необхідно перейти за посиланням (під текстом виділено червоним шрифтом), та під фото які Ви впізнали створити коментар, у якому зазначити рік випуску та іншу інформацію.

   Якщо у Вас виникне бажання поділитися своїми фото та відео, прохання надсилати їх на адресу адміна сайту Олександра Попкова з зазначенням року набору та іншої інформації.

   Сподіваюсь, що наша спільна праця дозволить створити цікавий фотоархів ліцею, який буде розміщений на фотогалереї. Якщо Ви помітили помилки, прошу повідомити на електронну адресу з роз'ясненнями що до чого...

З надією на співпрацю О.М.Попков

Посилання на загальну папку яку треба розібрати

e-mail адміна : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пояснення для коментування фото на гугл диску

   Для того щоби мати можливість коментувати фото Вам необхідно перейти за посиланням на папку (написано червоним трохи вище) обрати знайоме фото, відкрити його, натиснути + та прокоментувати (вказати рік випуску та іншу інформацію про фото)cool