forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

Випуск відбувся  23 червня 2018 року.

Ліцей закінчили 172 ліцеїста.

Командир  роти –  п/п-к ГАЙДЕЙ Генадій Олексійович

Офіцери-вихователі: ст. лейтенант АТАМАНЕНКО Олександр Анатолійович (6 взвод), полковник Клигін Андрій Борисович (5 взвод), майор БЛИЗНЮК Олександр Володимирович (2 взвод), майор ТАРАЖИН Павло Олександрович (3 взвод), підполковник Симиряко В.І. (4 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів: полковник ДОВБЕНКО Володимир Михайлович, полковник Буряк А.М., підполковник Демещук А.М., підполковник ФедоренкоС.М..

Закінчив ліцей із „срібною медаллю” -  Клименко Олександр Олександрович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

  1. Апанасько Дмитро Павлович з предмету фізична культура
  2. Буряков Олексій Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  3. Василенко Валентин Ігорович з предмету фізична культура
  4. Воронін Даніїл Олександрович з предмету фізична культура
  5. Гальонка Ігор Володимирович з предмету фізична культура
  6. Гладченко Іван Васильович з предмету фізична культура
  7. Глум Кирил Дмитрович з предметів українська література, «Захист Вітчизни»
  8. Глушко Олексій Дмитрович з предмету фізична культура
  9. Горбатенко Денис Володимирович з предмету фізична культура
  10. Дудко Олег В’ячеславович з предмету «Захист Вітчизни»
  11. Жван Назарій Васильович з предмету фізична культура
  12. Жук Ілля Ігорович з предмету «Захист Вітчизни»
  13. Заїма Іван Сергійович з предмету фізична культура
  14. Калита Павло Володимирович з предмету «Захист Вітчизни»
  15. Канавець Павло Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  16. Корнобай Юрій Михайлович з предмету фізична культура
  17. Костюков Микола Анатолійович з предмету фізична культура
  18. Кошелівський Олександр Олександрович з предмету фізична культура
  19. Малець Вадим Сергійович з предмету фізична культура
  20. Махобей Роман Миколайович з предмету фізична культура
  21. Мельник Роман Андрійович з предмету фізична культура
  22. Міненко Максим Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  23. Міщенко Сергій Михайлович з предмету фізична культура
  24. Мойсієнко Олексій Миколайович з предметів «Захист Вітчизни», фізична культура
  25. Мороз Володимир Віталійович з предмету фізична культура
  26. Мося Ігор Зосімович з предмету фізична культура
  27. Наливайко Владислав Миколайович з предмету фізична культура
  28. Нікулін В’ячеслав Юрійович з предмету «Захист Вітчизни»
  29. Петренко Роман Олександрович з предметів «Захист Вітчизни», фізична культура
  30. Пінчук Артем Юрійович з предмету фізична культура
  31. Полтко Денис Романович з предмету «Захист Вітчизни»
  32. Савицький Нікіта Ігорович з предмету фізична культура
  33. Сердюков Олексій Володимирович з предмету фізична культура
  34. Скепський Андрій Миколайович з предмету фізична культура
  35. Скрипка Дмитро Сергійович з предметів зарубіжна література, «Захист Вітчизни»
  36. Талда Дмитро Анатолійович з предмету фізична культура
  37. Тарасенко Артем Сергійович з предмету фізична культура
  38. Ткаченко Богдан Володимирович з предмету фізична культура
  39. Ткаченко Микола Геннадійович з предмету фізична культура
  40. Троценко Денис Сергійович з предмету фізична культура
  41. Чуджановський Микита Максимович з предмету зарубіжна література
  42. Шевченко Валентин Вадимович з предмету «Захист Вітчизни»
  43. Щербина Анатолій Олегович з предмету фізична культура
  44. Юрчук Владлен Володимирович з предмету фізична культура

 Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

  1. Абадєєв Владислав Євгенійович
  2. Авер’янов Андрій Олександрович
  3. Авраменко Дмитро Андрійович
  4. Андрієць Артем Сергійович
  5. Андріященко Євгеній Павлович
  6. Анікієнко Олексій Павлович
  7. Апекунов Олексій Олегович
  8. Бандура Тарас Володимирович
  9. Берковець Дмитро Володимирович
  10. Биконя Артур Сергійович
  11. Біленок Микола Володимирович
  12. Білик Борис Павлович
  13. Білогура Олег Олексійович
  14. Богдан Іван Сергійович
  15. Божко Даніїл Артемович
  16. Бондарь Тимур Валентинович
  17. Борздом Владислав Володимирович
  18. Братко Дмитро Васильович
  19. Бридкой Дмитро Васильович
  20. Булавко Юрій Григорович
  21. Бурма Олександр Олександрович
  22. Бусло Іван Владиславович
  23. Вежновець Владислав Вячеславович
  24. Верех Станіслав Вячеславович
  25. Веселовський Володимир Олександрович
  26. Войтюк Даніїл Віталійович
  27. Ворона Євген Володимирович
  28. Гайдук Данил Сергійович
  29. Гайдук Ігор Вікторович
  30. Гайдук Ярослав Вікторович
  31. Гажало Дмитро Юрійович
  32. Гарбуз Михайло Леонідович
  33. Гаркуша Ярослав Ігорович
  34. Голобородько Нікіта Валерійович
  35. Головко Артем Дмитрович
  36. Гончаренко Владислав Олександрович
  37. Гриценко Євген Костянтинович
  38. Гриценко Михайло Олегович
  39. Грищенко Антон Сергійович
  40. Данилко Андрій Русланович
  41. Данько Артем Євгенійович
  42. Демиденко Дмитро Олександрович
  43. Демченко Владислав Олександрович
  44. Десятерик Станіслав Вадимович
  45. Довбенко Дмитро Володимирович
  46. Долгопятий Ярослав Євгенійович
  47. Дорошенко Володимир Миколайович
  48. Єремишин Максим Вікторович
  49. Заїка Кирил Олександрович
  50. Ілляшик Антон Сергійович
  51. Казак Роман Русланович
  52. Каймов Олександр Володимирович
  53. Кашуба Руслан Володимирович
  54. Кириченко Анатолій Володимирович
  55. Ковера Дмітро Миколайович
  56. Кодовбецький Анатолій Ігорович
  57. Кожедуб Віталій Дмитрович
  58. Койдан Євген Сергійович
  59. Колесников Микита Андрійович
  60. Колосов Ігор Миколайович
  61. Колпаков Олексій Сергійович
  62. Котеленець Євген Олегович
  63. Кравченко Олександр Олександрович
  64. Красуля Вадим Васильович
  65. Кузьменко Володимир Юрійович
  66. Кузьменко Дмитро Володимирович
  67. Кулик Семен Юрійович
  68. Куліч Владислав Віталійович
  69. Купрієнко Богдан Дмитрович
  70. Кучерявий Олександр Олександрович
  71. Кучма Богдан Олексійович
  72. Лагутін Юрію-Іван Андрійович
  73. Лагута Максим Миколайович
  74. Лазаренко Георгій Анатолійович
  75. Латишев Єгор В’ячеславович
  76. Лісаконов Владислав Романович
  77. Лобко Андрій Вадимович
  78. Лютко Віталій Сергійович
  79. Майном Богдан Юрійович
  80. Манжола Володимир Геннадійович
  81. Мироненко Дмитро Михайлович
  82. Михайленко Єгор Васильович
  83. Михайліченко Денис Вікторович
  84. Мостовий Євген Володимирович
  85. Нежинець Юрій Анатолійович
  86. Нетреба Іван Іванович
  87. Новожен Костянтин Дмитрович
  88. Пильник Денис Ігорович
  89. Пиниця Павло Юрійович
  90. Полубень Владислав Михайлович
  91. Польгуй Богдан Сергійович
  92. Пономаренко Єгор Володимирович
  93. Пономарчук Артем Сергійович
  94. Радченко Дмитро Сергійович
  95. Расюк Владислав Олександрович
  96. Роговенко Богдан Дмитрович
  97. Романченк Андрій Андрійович
  98. Руденок Олександр Олександрович
  99. Рудик Іван Васильович
  100. Самійленко Владислав Олегович
  101. Самусь Олександр Сергійович
  102. Свириденко Максим Юрійович
  103. Селютін Владислав Геннадійович
  104. Сигута Артем Олександрович
  105. Силенко Юрій Олексійович
  106. Січко Костянтин Анатолійович
  107. Скирта Олександр Олексійович
  108. Стрілець Олександр Вадимович
  109. Сушков Дмитро Володимирович
  110. Тарасов Єгор Володимирович
  111. Терентьєв Іван Юрійович
  112. Тимошенко Ігор Андрійович
  113. Тищенко Дмитро Костянтинович
  114. Ткачов Владислав Андрійович
  115. Турас Артем Валентинович
  116. Фесюн Максим Іванович
  117. Форостянко Владислав Анатолійович
  118. Харченко Артем Васильович
  119. Чех Владислав Володимирович
  120. Чирва Роман Вікторович
  121. Чучвазі Єгору Валерійовичу
  122. Шевченко Олександр Юрійович
  123. Шелемес Олександр Олександрович
  124. Штиба Ярослав Геннадійович
  125. Ющенко Сергій Ігорович
  126. Яворський Єгор Едуардович
  127. Ячменіхін Кирил Костянтинович

Випускники 2018 року були направлені для подальшого навчання до вищих військових навчальних закладів  МО України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу:

Харківський  університет  Повітряних  Сил   імені  І.Кожедуба - 21 ліцеїст;

Військовий   інститут  телекомунікацій  та  інформатизації  імені  героїв  Крут - 25 ліцеїстів;

Військова   академія   (м.Одеса) - 12 ліцеїстів;

Національна  академія  сухопутних  військ  імені  гетьмана  П.Сагайдачного - 9 ліцеїстів;

Військовий  інститут  Київського  національного  університету  імені Т.Г.Шевченка - 12 ліцеїстів;

Житомирський  військовий  інститут  імені С.П.Корольова - 6 ліцеїстів;

Кафедра  військової  підготовки  Національного авіаційного  університету - 6 ліцеїстів;

Кафедра військової підготовки  спеціалістів  Держспецтрансслужби   Дніпропетровського  національного  університету  залізничного транспорту  ім. академіка  В.Лазаряна - 2 ліцеїста;

Національна академія СБУ - 6 ліцеїстів;

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації  Національного технічного   університету   «Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського» - 11 ліцеїстів;

Національна академія Внутрішніх Справ України - 5 ліцеїстів;

Харківський  національний університет Внутрішніх Справ України - 3 ліцеїста;

Військово-юридичний  факультет   Національного  юридичного  університету  імені  Я.Мудрого - 2 ліцеїста;

Черкаський інститут пожежної безпеки - 4 ліцеїста;

Національна академія Національної гвардії України - 2 ліцеїста;

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького - 14 ліцеїстів;

Чернігівська академія   державної  пенітенціарної  служби - 3 ліцеїста;

До цивільних вищих навчальних закладів - 29 ліцеїстів;

           

 

Випуск відбувся  24 червня 2017 року.

Ліцей закінчили 148 ліцеїстів.

Командир 1-ї  роти – підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович

Командир 3-ї  роти –  майор ЗАНОСІЄНКО Андрій Генадійович

Офіцери-вихователі 1-ї  роти: майор ПОЛІКАНОВ Павло Миколайович (1 взвод)

Офіцери-вихователі 3-ї  роти: майор ЗАНОСІЄНКО Андрій Генадійович (2 взвод), підполковник ГОНЧАРОВ Олег Володимирович (3 взвод), підполковник ТЕРЕХОВИЧ (4 взвод), підполковник ЩЕБУНЯЄВ Петро Павлович (5 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 1-ї  роти: прапорщик ІВАСЮК Валерій Андрійович, прапорщик ПРИВАЛ Володимир Леонідович

Помічники офіцерів-вихователів 3-ї  роти: ст. прапорщик ТИМЧЕНКО Юрій Олексійович

Закінчив ліцей із золотою медаллю: ТЕЛІМАН Василь Миколайович

 Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

  1. Букорос Анатолій Вікторович з предмету «Захист Вітчизни»
  2. Величенко Іван Геннадійович з предмету «Захист Вітчизни»
  3. Вінцевич Владислав Сергійович з предмету «Захист Вітчизни»
  4. Ворона Сергій Володимирович з предметів «Захист Вітчизни» та фізична культура
  5. Захаров Павло Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  6. Качура Андрій Олександрович з предметів інформатика та «Захист Вітчизни»
  7. Коваленко Олександр Сергійович з предмету зарубіжна література
  8. Колпаков Тарас Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  9. Лепеха Ярослав Віталійович з предметів «Захист Вітчизни»,всесвітня історія, історія України
  10. Мазуренко Олександр Вячеславович з предметів «Захист Вітчизни» та фізична культура
  11. Матюха Олексій Анатолійович з предмету фізична культура
  12. Назаренко Віктор Юрійович з предмету фізична культура
  13. Ніколаєнко Ярослав В'ячеславович з предмету зарубіжна література
  14. Оліхнович Денис Володимирович з предмету «Захист Вітчизни»
  15. Опанасенко Максим Сергійович з предмету «Захист Вітчизни»
  16. Пилипенко Олексій Анатолійович з предмету «Захист Вітчизни»
  17. Походня Ярослав Романович з предмету зарубіжна література
  18. Рибалко Олександр Андрійович з предметів «Захист Вітчизни» та фізична культура
  19. Стріченць Станіслав Вікторович з предмету «Захист Вітчизни»
  20. Уланович Дмитро Олександрович з предмету «Захист Вітчизни»
  21. Ус Владислав Вячеславович з предметів «Захист Вітчизни» та фізична культура
  22. Ушенін Костянтин Михайлович з предмету зарубіжна література
  23. Фазан Олександр Ігорович з предмету «Захист Вітчизни»
  24. Ходаш Артем Олегович з предметів географія, всесвітня історія
  25. Хоменко Микола Миколайович з предмету «Захист Вітчизни»
  26. Шейда Антон Русланович з предмету «Захист Вітчизни»
  27. Яковлєв Микита Сергійович з предмету фізична культура

Атестат про повну  загальну середню освіту отримали:

  1. Александров Владислав  Сергійович
  2. Алешко Павло  Васильович
  3. Аникієнко Юрій  Олександрович
  4. Антоненко Ілля Ігорович
  5. Бабак Богдан  Миколайович
  6. Бабенко Владислав  Олександрович
  7. Бакалов Юрій  Миколайович
  8. Безсонов Кирил  Сергійович
  9. Білега Владислав  Михайлович
  10. Білець Віктор Вікторович
  11. Білоконь Назарій Олександрович
  12. Бойко Олександр Євгенійович
  13. Бойправ Дмитро Юрійович
  14. Бондаренко Дмитро Володимирович
  15. Бондаренко Ігор Віталійович
  16. Борщан Дмитро Юрійович
  17. Бригинць Олександр Андрійович
  18. Будаш Євгеній Дмитрович
  19. Бурей Олесь Вадимович
  20. Вакуленко Дмитро Анатолійович
  21. Вакуленко Максим В’ячеславович
  22. Вакулик Денис Юрійович
  23. Васюта Максим Ігорович
  24. Вернигора Владислав Юрійович
  25. Воробей Віктор Вікторович
  26. Гавриленко Владислав Олександрович
  27. Главіцький Ярослав Володимирович
  28. Гладкий Максим Вікторович
  29. Гольник Дмитро Геннадійович
  30. Гришко Дмитро Миколайович
  31. Денисюк Дмитро Олександрович
  32. Дуля Леонід Сергійович
  33. Жуковський Нікіта Володимирович
  34. Зайєць Денис Володимирович
  35. Зборщик Артем Андрійович
  36. Зборщик Денис Миколайович
  37. Ігнатушко Дмитро Віталійович
  38. Іманов Антон Вадимович
  39. Кажан Артем Олексійович
  40. Квасюк Андрій Романович
  41. Кедун Олександр Павлович
  42. Кириленко Максим Віталійович
  43. Клименко Роман Олександрович
  44. Клименко Юрій Юрійович
  45. Клочок Костянтин Олександрович
  46. Коваленко Петро Олексійович
  47. Ковальчук Дмитро Петрович
  48. Козаченко Дмитро Вікторович
  49. Коломійєць Олексій Вікторович
  50. Копич Богдан Олександрович
  51. Костенець Олександр Юрійович
  52. Кот Станіслав Олегович
  53. Кравець Максим Вікторович
  54. Красільник Ярослав Андрійович
  55. Крицький Олексй Олександрович
  56. Кубрак Володимир Олександрович
  57. Курченко Віктор Віталійович
  58. Кутя Павло Павлович
  59. Лабурець Дмитро Сергійович
  60. Ланько Павло Володимирович
  61. Лашук Дмитро Анатолійович
  62. Любовніков Богдан Олександрович
  63. Львов Ілля Миколайович
  64. Мазур Андрій Васильович
  65. Мальчиков Павло Андрійович
  66. Мірошник Денис Володимирович
  67. Науменко Богдан Геннадійович
  68. Ницук Борис Олександрович
  69. Ніженський Роман Андрійович
  70. Новосад Роман Русланович
  71. Новик Артем Ігорович
  72. Обабко Вячеслав Віталійович
  73. Огневий Дмитро Сергійович
  74. Павленко Антон Павлович
  75. Павлюченко Максим Олександрович
  76. Пархоменко Ігорь Олександрович
  77. Петренко Богдан Миколайович
  78. Піднебесний Ярослав Олександрович
  79. Поляков Денис Вікторович
  80. Поплавський Ярослав Павлович
  81. Приходько Віталій Олександрович
  82. Радченко Сергій Миколайович
  83. Рвач Денис Олегович
  84. Римарь Владислав Юрійович
  85. Римарь Максим Анатолійович
  86. Рубашенко Андрій Геннадійович
  87. Рудой Володимир Олегович
  88. Савосін Роман Сергійович
  89. Савосін Юрій Сергійович
  90. Саченко Андрій Андрійович
  91. Сидоренко Володимир Олександрович
  92. Синенький Олексій Русланович
  93. Скляр Олег Ігорович
  94. Сліпак Ярослав Олександрович
  95. Соболь Владислав Петрович
  96. Соколовський Сергій Анатолійович
  97. Станішевський Артур Анатолійович
  98. Стернат Іван Юрійович
  99. Сусленко Олександр Юрійович
  100. Тищенко Максим Русланович
  101. Ткаченко  Данил  Андрійович
  102. Трейтяк Дмитро Олегович
  103. Федоришен Олександр Володимирович
  104. Федченко Роман Олександрович
  105. Фліс Микита Русланович
  106. Халімоненко Денис Валентинович
  107. Харченко Богдан Васильович
  108. Харченко Денис Сергійович
  109. Цап Володимир Андрійович
  110. Цикал Роман Олегович
  111. Целуйко Нікіта Сергійович
  112. Чабак Артур Олегович
  113. Чуб Микита Вікторович
  114. Шарай Ігор Сергійович
  115. Шейда Богдан Русланович
  116. Шершнь Єгор Анатолійович
  117. Шмиговський Павло Вікторович
  118. Шуманський Іван Володимирович
  119. Шурубура Олександр Сергійович
  120. Ясинський Андрій Олегович

Випускники 2017 року були направлені для подальшого навчання до вищих військових навчальних закладів  МО України та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу:

Харківський  університет  Повітряних  Сил   імені  І.Кожедуба - 25 ліцеїстів;

Військовий   інститут  телекомунікацій  та  інформатизації - 12 ліцеїстів;

Військова   академія   (м.Одеса) - 17 ліцеїстів;

Львівська академія  сухопутних  військ  імені гетьмана  П.Сагайдачного - 5 ліцеїстів;

Військовий  інститут  Київського  національного  університету мені Т.Г.Шевченка - 9 ліцеїстів;

Житомирський  військовий  інститут  імені С.П.Корольова - 4 ліцеїста;

Військово-юридичний  факультет   Національного  юридичного  університету  імені  Я.Мудрого - 1 ліцеїст;

Кафедра  військової  підготовки  Національного авіаційного  університету - 2 ліцеїста;

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації - 5 ліцеїстів;

Національна академія СБУ - 2 ліцеїста;

Національна академія Національної гвардії України - 2 ліцеїста;

Харківський  національний університет Внутрішніх Справ України - 2 ліцеїста;

Національна академія Внутрішніх Справ України - 8 ліцеїстів;

Черкаський інститут пожежної безпеки - 2 ліцеїста;

Національна академія Державної прикордонної служби України мені Б.Хмельницького - 12 ліцеїстів;

НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» - 1 ліцеїст;

Чернігівська академія   державної  пенітенціарної  служби - 2 ліцеїста;

Чернігівський національний технологічний університет - 15 ліцеїстів;

Київський Політехнічний інститут - 9 ліцеїстів;

Інші навчальні заклади:

  1. Васюту Максима Ігоровича – Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого;
  1. Главіцького Ярослава  Володимировича - Національний транспортний університет;
  2. Дулю Леоніда Сергійовича – Національний транспортний університет;
  3. Жуковського Нікіту Володимировича – Відкритий  міжнародний університет   розвитку людини;
  4. Квасюка Андрія Романовича - Київський університет ім. Тараса Шевченка
  5. Кириленка Максима Віталійовича - Національний транспортний університет;
  6. Красільника Ярослава Андрійовича –  Київський інститут фізичної культури і спорту;
  7. Любовнікова Богдана Олександровича - Навчально-науковий інститут інформаційної безпеки (Київ);
  8. Мальчикова Павла Андрійовича - Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого;
  9. Новосада Романа Руслановича - Національний транспортний університет
  10. Федченка Романа Олександровича – ЧНТУ;
  11. Шарая Ігоря  Сергійовича -  Холминський технікум сільського господарства;
  12. Ясинського Андрія Олеговича – Польща.

 

Випуск відбувся  12 травня 2012 року.

Ліцей закінчили 156  ліцеїстів.

Командир 2-ї  роти –  майор ГАЙДЕЙ Генадій Олексійович

Офіцери-вихователі 2-ї  роти: майор БЛИЗНЮК Олександр Володимирович (1 взвод), підполковник КЛИГІН Андрій Борисович (2 взвод), капітан КАРПЕНКО Микола Вікторович (3 взвод), підполковник ОВСЯННІКОВ Віктор Миколайович (4 взвод), ст. прапорщик АТАМАНЕНКО Олександр Анатолійович (5 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 2-ї  роти: ст прапорщик КОСИВЕЦЬ Володимир Леонідович, ст. прапорщик ХЛАНЬ Михайло Огейович, ПАРХОМЕНКО Олександр Володимирович

Закінчили ліцей із золотою медаллю: Бодяко Дмитро Сергійович, Завада Андрій Миколайович, Ступа Іван Володимирович, Сущенко Артем Миколайовичу

Закінчили ліцей із срібною медаллю: Швець Роман Русланович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

Альоша Андрій Станіславович, Андронік Артем Валентинович, Артюшенко Олександр Олександрович,  Бабак Євгеній Віталійович, Бобчинець Олексій Олексійович, Борков Антон Сергійович, Верицоца Олександр Миколайович, Висоцький Євгеній Владиславович, Володько Віталій Юрійович, Вужейко Петро Миколайович, Гевел Владислав Іванович. Гомоляко Максим Вікторович, Грибов Валерій Миколайович, Дмитренко Олександр Вячеславович, Дубко Владислав Андрійович, Євстаф'єв Владислав Сергійович, Зелений Артем Володимирович, Зюзько Сергій Васильович, Іщенко Володимир Вікторович, Кашуба Роман Володимирович, Коваленко Олександр Михайлович, Козловець Віталій Віталійович, Корецький Віталій Олегович, Костирко Дмитро Сергійович, Кучер Віталій Сергійович, Кучер Владислав Сергійович, Кушніров Андрій Сергійович, Лещенко Ігорь Євгенович, Лещенко Сергій Вікторович, Лисенко Георгій Сергійович,  Мазко Олександр Юрійович, Макаренко Сергій Леонідович, Мартинець Олександр Володимирович, Мироненко Віктор Сергійович, Муцькой Олександр Сергійович, Назаренко Владіслав Валерійович, Назаренко Станіслав Валерійович, Озінковський Владислав Ігорович, Остененко Данило Якович, Паляничка Віталій Олегович, Пацюк Сергій Володимирович, Прокопенко Олексій Володимирович,  Проценко Євген Анатолійович, Садигов Руслан Урфанович, Старостін Дмитро Олегович, Холмогорцев Марк Ігорович,  Чупайленко Сергій Валерійович, Шелудько Максим Миколайович, Шлікевич Максим Анатолійович

Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

Андрушко Роман Дмитрович, Анікієнко Олександр Олександрович, Антошин Владислав Вадимович, Антонюк Михайло Олегович, Бабич Вадим Сергійович, Бабич Олександр Миколайович, Барбаш Артем Григорович, Бебик Вадим Сергійович, Буренко Максим Юрійович, Бурко Олег Миколайович, Бєлоусов Олександр Сергійович, Білокаменський Андрій Анатолійович, Вараниця Віталій Олександрович, Власенко Руслан Михайлович, Владишевський Володимир Віталійович, Вовк Андрій Олександрович, Волошенюк Дмитро Володимирович, Галушко Денис Олександрович, Головач Владислав Миколайович, Голомоз Микола Миколайович, Гончар Микола Станіславович, Горбачов Олексій Юрійович, Гузенко Володимир Русланович, Данильченко Валерій Валерійович, Данько Владислав Станіславович, Дейнеко Ігорь Сергійович, Джим Максим Юрійович, Душин Олександр Вікторович, Єрицян Георій Шараєвич, Журба Андрій Вікторович, Залозний Андрій Анатолійович, Ігнатьєв Микола Вячеславович, Капуста Андрій Іванович, Карабан Максим Михайлович, Карак Ігорь Миколайович, Карпенко Віталій Ігорович, Касаткін Денис Сергійович, Кириченко Олександр Тарасович, Ковтун Валерій Валерійович, Козьменко Сергій Андрійович, Коноваленко Віктор Олександрович, Кононенко Володимир Павлович, Костюков Ігорь Павлович, Кошик Владислав Олександрович, Кравчук Богдан Миколайович, Кривець Микола Миколайович, Купченко Ярослав Сергійович, Кривенко Юрій Олегович, Лісогор Іван Олександрович, Литвин Микола Сергійович, Мартиненко Олег Миколайович, Мартинюк Дмитро Сергійович, Медведський Віктор Вікторович, Мекшун Максим Геннадійович, Меняйло Юрій Володимирович, Мизко Олег Вікторович, Мяснов Владислав Ігорович, Ніконенко Віталій Юрійович, Новак Дмитро Володимирович, Олійник Павло Сергійович, Ососко Антон Володимирович, Осмисловський Дмитро Сергійович, Півень Валентин Михайлович, Пінчук Антон Олександрович, Погорілий Віктор Сергійович, Поляновський Артур Владиславович, Попел Єгор Олександрович, Приходько Володимир Сергійович, Пуценко Сергій Володимирович, Піскун Олег Олегович, Ричок Олександр Миколайович, Рибачок Дмитро Вікторович. Романов Артур Костянтинович, Садченко Богдан Михайлович, Санівський Сергій  Анатолійович, Седнів Михайло Миколайович, Сердюк Роман Володимирович, Скварник Богдан Юрійович, Слабченко Максим Володимирович, Стефаненко Антон Валерійович, Суслін Антон Вікторович, Суспа Андрій Васильович, Токарев Максим Олександрович, Томилко Микита Миколайович, Туркевич Ярослав Олександрович, Фенота Ярослав Анатолійович, Ходос Дмитро Михайлович, Хомчук Анатолій Богданович, Хільчевський Владислав Станіславович, Чава Ілля Павлович, Чащин Гліб Олександрович, Чепуль Ярослав Олександрович, Чуприк Олександр Андрійович, Шаповал Олександр Костянтинович, Шестерев Олександр Сергійович, Шепель Максим Миколайович, Шкода Віталій Юрійович, Шкуропат Артем Ярославович, Шуляк Олександр Володимирович, Щербина Сергій Олександрович, Ярешко Владислав Віталійович, Яценко Андрій Олександрович

 До ВВНЗ МО України та інших силових  структур  поступило 92  випускника

До інших навчальних закладів були направлені - 64 випускника

     

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Випуск відбувся 30 травня 2014 року.

Ліцей закінчили 165 ліцеїста.

Командир 1-ї  роти підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович

Командир 2-ї  роти –  майор ГАЙДЕЙ Генадій Олексійович (1 взвод)

Офіцери-вихователі 1-ї  роти: ст. лейтенант АТАМАНЕНКО Олександр Анатолійович (6 взвод), полковник Клигін Андрій Борисович (5 взвод)

Офіцери-вихователі 2-ї  роти: майор БЛИЗНЮК Олександр Володимирович (2 взвод), капітан КАРПЕНКО Микола Вікторович (3 взвод), майор ТАРАЖИН Павло Олександрович (4 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 1-ї  роти: прапорщик ІВАСЮК Валерій Андрійович, прапорщик  ПРИВАЛ Володимир Леонідович, КОБЕЦЬ М.А.

Помічники офіцерів-вихователів 2-ї  роти: полковник ДОВБЕНКО Володимир Михайлович, майор  майор ПЕНСЬКИЙ Олег Миколайович, підполковник Корітчук Д.І.

Закінчив ліцей із золотою медаллю: Мойсієнко Вадим Анатолійович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

Бекієв Богдан Валерійович, Бородай Богдан Вадимович, Будьонний Данил Юрійович, Бачинський Олександр Володимирович, Вакуленко Дмитро  Сергійович, Вітер Олександр Володимирович, Вовк Артем Володимирович, Гринь Володимир Васильович, Давиденко Назар Андрійович, Далієвський Єгор Вікторович, Даньков Владислав Миколайович, Дерюга Богдан Валерійович, Дробот Денис Олександрович, Дяченко Максим Олександрович, Єрема Дмитро Володимирович, Іваненко Ігорь Олегович, Кобизький Роман Євгенійович, Корнус Денис Олександрович, Куртаніч  Фелікс Валерійович, Лесніца Віталій Юрійович, Ломонос Анатолій Анатолійович, Мигуля Олександр Володимирович, Мягкий Ігорь Костянтинович, Наливайко Олександр Григорович, Негай Владислав Олександрович, Новожен Сергій Дмитрович, Ножкін Владислав Ігорович, Павленко Сергій Сергійович, Пилипенко Владислав Юрійович, Піддубний Владислав Леонідович, Позняков Владислав Олександрович, Полюшко Владислав Юрійович, Радкевич Олександр Сергійович, Самойліченко Іван Сергійович, Сергієнко Олег Вікторович, Скороход Сергій Олексійович, Собко Юрій Андрійович, Сокол Руслан Михайлович, Тарасов Артур Євгенійович, Терехович Роман Сергійович, Ткаченко Олексій Юрійович, Толочко Дмитро Сергійович, Хачидзе Тамаз Ціскаравич, Чікаловець Ярослав Сергійович, Шевела Володимир Сергійович, Яненко Петро Сергійович

Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

1 рота

 Анікєєнко Володимир Олегович, Антип Максим Віталійович, Бердус Богдан Сергійович, Богдан Роман Андрійович, Бондаренко Дмитро Юрійович, Бочаров Володимир Дмитрович, Бялий Микола Олегович,Василенко Антон Романович, Гандзюк Денис Олегович, Гречаник Іван Петрович, Губський Денис Олександрович, Дворський Микола Віталійович, Жовтенко Владислав Вадимович, Камнєв Андрій Вікторович, Каркуша Артемій Віталійович, Копил Павло Анатолійович, Корень Іван Олексійович, Костюченко Валентин Анатолійович, Кріпак Дмитро Олександрович, Крюков Антон Олександрович, Кузьменков Антон Юрійович, Курач Володимир Миколайович, Луценко Владислав Вікторович, Максименко Віталій Володимирович, Максименко Владислав Володимирович, Маховик Богдан Олександрович, Мельник Павло Васильович, Обабко Владислав Віталійович, Орлов Василь Ігорович, Патрєв Іван Петрович, Пінчук Євген Олегович, Поляниця Єгор Андрійович, Пригорницький Віталій Володимирович, Савосін Ігорь Сергійович, Селюк Богдан Володимирович, Сердюк Микола Петрович, Скварник Сергій Олександрович, Сокол Михайло Петрович, Сусленников Олександр Володимирович, Філонов Павло Олександрович, Харинко Владислав Володимирович, Черніцов Дмитро Віталійович, Юхимчук Андрій Віталійович, Ярославський Артем Єдвардович,

2  рота

Бобер Тарас Владиславович, Божко Євген Вікторович, Бородійчук Дмитро Вікторович, Воробєй Владислав Віталійович, Голомбієвський Віталій Вадимович, Грицан Артем Геннадійович, Давидюк Віктор Леонідович, Дейкун Денис Валерійович, Денисенко Євген Олегович, Єрмоленко Ігорь Олександрович, Єрьома Артем Сергійович, Жмуд Валентин Вікторович, Загривий Руслан Сергійович, Заруба Володимир Олексійович, Зеленяк Дмитро Юрійович, Зімоздра Валерій Юрійович, Йовенко Євгеній Миколайович, Колівошко Дмитро Валентинович, Король Микита Іванович, Косилов Сергій Олексійович, Косюк Олександр Олександрович, Кравченко Кирил Олексійович, Кравець Антон Олександрович, Кустов Юрій Олександрович,Кухарук Олександр Ігорович, Лепень Ярослав Анатолійович, Маняко Костянтин Олександрович, Махрін Владислав Олександрович, Мехед Олександр Сергійович, Милейко Сергій Сергійович, Могильний Ян Анатолійович, Москальський Владислав Віталійович, Неділя Руслан Володимирович, Овсієнко Євгеній Русланович, Оглобля Владислав Ігорович, Опарій Валентин Геннадійович, Палій Олександр Вікторович, Панхохін Олександр Сергійович, Пархоменко Ярослав Ігорович, Подгайний Ігор Анатолійович, Подкур Олексій Романович, Політавкін Євгеній Володимирович, Привал Роман Юрійович, Продан Сергій Володимирович, Пунько Руслан Юрійович, Романенко Кирил Олександрович, Романенко Юрій Максимович, Семеняко Євгеній Віталійович, Сенченко Богдан Олександрович, Сірик Микола Володимирович, Сиворакша Євген Євгенійович, Силенко Костянтин Володимирович, Сич Володимир Вікторович, Скоробагатько Дмитро Володимирович, Станілога Олександр Олександрович, Стельмах Павло Володимирович, Степанцов Вадим Володимирович, Страшков Максим Андрійович, Стрюкуватий Станислав Володимирович, Тузюк Андрій Миколайович, Філоненко Максим Юрійович, Хорошок Владислав В'ячеславович, Цікав'юк Андрій Іванович, Черепанов Юрій Сергійович, Черняк Віталій Сергійович, Чикилевський Владислав Дмитрович, Чурсінов Михайло Олександрович, Шевченко Андрій Миколайович, Шишкевич Денис Олександрович, Шраменко Владислав Віталійович, Шуляк Анатолій Олексійович, Щотка Дмитро Володимирович, Яворський Владислав Сергійович, Ядришніков Дмитро Олександрович

У вищі навчальні заклади Міністерства оборони України - 64 ліцеїста;

У вищі навчальні заклади силових структур України - 44 ліцеїста;

У вищі цивільні навчальні заклади - 57 ліцеїстів.


   

           

Випуск відбувся 28 травня 2011 року.

Ліцей закінчили 182 ліцеїста.

Командир 1-ї  роти – підполковник ДОЛЯ Володимир Сергійович

Командир 3-ї  роти – майор ПОПКОВ Олександр Миколайович

Офіцери-вихователі 1-ї  роти: майор ЗАНОСІЄНКО Андрій .Генадійович (1 взвод) , майор ПОЛІКАНОВ Павло Миколайович (2 взвод), капітан ВЕЖНОВЕЦЬ В'ячеслав Валентинович (3 взвод)

Офіцери-вихователі 3-ї  роти : майор ТАРАНЖИН Павло Олександрович (5 взвод), майор КОЗЛОВ Анатолій Миколайович (6 взвод), підполковник Щебуняєв Петро Павлович (7 взвод)

Помічники офіцерів-вихователів 1-ї  роти: прапорщик ПРИВАЛ Володимир Леонідович, прапорщик ИВАСЮК Валерій Андрійович

Помічники офіцерів-вихователів 3-ї  роти: ЧИКИЛЕВСЬКИЙ Сергій Олександрович, капітан ХОБОТНЕВ Олександр Степанович, ст. прапорщик Тимченко Юрій Олексійович

Закінчили ліцей із золотою медаллю: Куценко Богдан Анатолійович

Ліцеїсти, які після закінчення ліцею нагороджені Похвальною грамотою за вивчення окремих предметів:

 Бартасевич Іван Ігорович, Вовченко Андрій Олександрович, Герасименко Максим Михайлович, Головко Андрій Володимирович, Дикий Юрій Григорович, Добреля Олексій Васильович, Жовтий Олександр Сергійович, Карпович Олександр Васильович, Келяр Богдан  Олексійович, Курочко Артєм Михайлович, Кришталь Ігорь Юрійович, Любимов Олександр Олександрович, Макаренко Олександр Олександрович, Моренець Олександр Миколайович, Пилипенко Артєм Анатолійович, Стецєнко Володимир Сергійович, Тітов Дмитро Юрійович, Шабатура Володимир Станіславович, Ярошенко Олександр Сергійович, Яськов Денис Андрійович

Атестат про повну середню загальну освіту отримали:

1 рота

Аксьонов Богдан Андрійович, Андрійчук Олександр Валерійович,Білоруський Андрій Сергійович, Борзенко Артєм Владиславович, Борис Олександр Олександрович, Бригинець Олексій  Анатолійович, Булах Павло Петрович, Булах Юрій Петрович, Вакулко Андрій Олегович, Васільков Андрій Вікторович, Вдовиченко Олександр Вікторович, Величко Станіслав Олександрович, Видиборець Федїр Олександрович, Вовнюк Максим Олександрович, Герасименко Максим Олександрович, Глушко Олександр Васильович, Грицик Євгеній Дмитрович, Джугов Олександр Анатолійович, Дольник Антон Сергійович, Дармограй Роман Анатолійович, Дорошенко Максим Анатолійович, Дудніченко Дмитро Віталійович, Жеребило Вадим Володимирович, Завгородній Едуард Сергійович, Завгородній Олег Олександрович, Зайнчковський Анатолій Мирославович, Здольник Богдан Станіславович, Ілієв Ігор Олегович, Карпачов Андрій Сергійович, Кашич Сергій Миколайович, Кличов Олег Андрійович, Клопот Артем Вікторович, Ковальчук Максим Геннадійович, Кононенко Сергій Валентинович, Кононенко Микола Миколайович, Корбач Андрій Володимирович, Корсак Олександр Олександрович, Красножон Максим Володимирович, Кубрак Руслан Михайлович, Курочко Дмитро Сергійович, Лапін Олексій Геннадійович, Лапуцький Юрій Володимирович, Лапчинський Олег Богданович, Легеда Владислав Анатолійович, Леонов Сергі Ігорович, Литвин Валентин Геннадійович, Лиходій Олександр Анатолійович, Лопатін Володимир Вікторович, Максименко Богдан Геннадійович, Мануйлов Дмитро Сергійович, Марченко . Богдан Олександрович, Мороз Володимир Андрійович, Муженко Микола Сергійович, Мусієнко Ігор Вікторови, Назаренко Станіслав Борисович, Настасієнко Валерій Вікторович, Нестеренко Євген Миколайович, Осипець Олександр Вікторович, Пилипенко Віктор Володимирвич, Пильник Євгеній Олександрович, Піменов Артем Віталійович, Польгуй Віталій Віталійович, Потапов Денис Ігорович, Примак Станіслав Васильович, Пупій Сергій Миколайович, Распопов Ярослав Ігорович, Рибалко Олексій Олегович, Рудавський Павло Андрійович, Савченко Вадим Володимирович, Салій Віталій Іванович, Самойленко Дмитро Миколайович, Силко Ярослав Олегович, Скальський Денис Олександрович, Сліпченко Дмитро Миколайович, Соколов Ярослав Олегович, Сорокаліт Віталій Іванович, Спірін Радіон Олегович, Стаюлік Максим Сергійович, Степанець Богдан Олександрович, Сулейманов Навруз Рафіг-огли, Тищенко Дмитро Олександрович, Ткаченко Михайло Григорович, Толочко Антон Леонідович, Турас Андрій Валентинович, Улізко Руслан Сергійович, Фадєєв Сергій Миколайович, Фурман Сергій Михайлович, Хачидзе Володимир Ціскаравич, Чаус Олександр Валентинович, Чепурний Юрій Миколайович, Шелега Тарас Миколайович, Шульга Сергій Михайлович, Щербенко Євгеній Олегович, Якименко Борис Миколайович, Янченко Максим Олександрович, Яровой Артем Миколайович

3 рота

Аветісян Юрій Едуардович, Антипенко Микола Миколайович, Байбарацький Дмитро Сергійович, Батенко Ярослав Русланович, Безкровний Микола Олександрович, Безчасний Руслан Олегович, Біленко Олександр Сергійович, Вітюк Ігор Іванович, Воронін Анатолій Сергійович, Ганжа Олександр Олександрович, Ганжа Сергій Олександрович, Ганнич Артур Миколайович, Геймал Володимир Андрійович, Горовий Олександр Михайлович, Гундир Федір Віталійович, Доля Владислав Вадимович, Дуб Назар Володимирович, Єгоров Олексій  Євгенович, Жмур Денис Вікторович, Згода Дмитро Миколайович, Киричок Ігор Олександрович, Ковбаско Богдан Юрійович, Концевий Максим Юрійович, Король Юрій Іванович, Коростель Павло Валерійович, Косинський Дмитро Сергійович, Костюк Іван Олександрович, Костюков Павло               Павлович, Котлобай Сергій Миколайович, Кравченко Віталій Сергійович, Крайнюк Руслан Олександрович, Красножон Сергій Григорович, Крижанівський Валерій Іванович, Кукуюк Юрій Олександрович, Курочко Олександр Сергійович, Левченко Ярослав Сергійович, Лисенко Олег Станіславович, Лютін Дмитро Олегович, Мильто Ігор Володимирович, Молочко Дмитро Михайлович, Нікітенко Валерій Олександрович, Нудженко Олександр Олександрович, Одинець Сергій Анатолійович, Осипець Олег Ігорович, Панасейко Ростислав  Миколайович, Пінчук Микола Сергійович, Погорілий Олександр Валерійович, Приступа Артем Юрійович, Просяник Андрій Володимирович, Радванський Олександр  Олександрович, Резніченко Дмитро Михайлович, Савченок Олександр Васильович, Салдугей Дмитро Валерійович, Сисак Владислав Вікторович, Терський Станіслав Юрійович, Тулиголовець Роман Ігорович, Федорко Богдан Олегович, Фелді Денис Михайлович, Шафаренко Андрій Андрійович, Шафранський Владислав Петрович, Шведченко Олександр  Олександрович, Шевчук Артур  Максимович, Шемендюк Анатолій  Анатолійович, Щербина Ярослав Ігорович, Ящєнко Святослав Сергійович