forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   Назвати 25-річного комбата "молодим командиром" спаде на думку хіба що людині, яка не знає "Стрижа" та його бойовий шлях. Прийшовши в бригаду навесні 2015 безвусим лейтенантом, Роман за ці п'ять років встиг повоювати скрізь, де вели тяжкі бої Чорні запорожці: під Богданівкою і Новотроїцьким, в Авдіївській "промці" і на Світлодарці.  Встиг навіть отримати кілька нагород, серед яких Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеню та найвище народне звання "Народний Герой України", за утримання позиції "Орел" взимку 2017 року.

   Команда ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово фізичною підготовкою з 30 травня по 2 червня  2019 року взяла участь у X  Всеукраїнській спартакіаді серед військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв (коледжів) з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту і посіла 16 місце серед 26 команд учасниць.

   У  Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою 27 червня 2019 року відбулися урочистості з нагоди  24  випуску ліцеїстів.

  У заходах узяв участь голова  Піклувальної ради ліцею – генерал-лейтенант у відставці Любомир Петрів.  

   Начальник ліцею  полковник Микола Шпак вручив срібну медаль          «За досягнення у навчанні» молодшому віце-сержанту Копичу Данилу.              

   У Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою  24 травня 2019 року  відбулося свято останнього дзвоника.

   У заході взяв участь Голова громадської організації  «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.

   Начальник ліцею полковник  Микола Шпак  у своєму виступі зазначив, що      це свято  для  кожного ліцеїста  по - своєму  радісне і водночас хвилююче: для   першокурсників  - це  змужніння за рік навчання в ліцеї, для   випускників  останній  дзвоник   символізує  початок шляху у доросле та самостійне життя.

   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять випускників і всіх, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність України на сході держави.