forkredit.com | | vivaspb.com | finntalk.com

   10  травня  2019 року  вихованці ліцею взяли участь у мітингу-реквієму «Пам’ять загиблих – у спадок живим» на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут»( філія Національного військово-історичного музею України ), селище Пам’ятне Чернігівській області.

   Учасники делегацій на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич поклали  квіти до пам’ятного знаку, а ліцеїсти продемонстрували присутнім флеш-моб «Марш нової армії». Ліцеїсти відвідали музейну експозицію яка складається з залізничної платформи та 4-х залів-вагонів, які стилізовані зовні під вагони тих часів.

   Заходи в Чернігівському ліцеї з ПВФП з нагоди Дня пам’яті та примирення та  74-ї річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

     -  07 травня 2019 року 150  вихованців ліцею відвідали військово-патріотичний захід «Три війни – одна звитяга» за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації  та Громадської організації Спілки ветеранів десантників «Північ», який проходить у Чернігівському обласному молодіжному центрі. Головна мета заходу-сприяння згуртуванню суспільства України, військово-патріотичне виховання молоді.

   Третій день навчально-польових зборів для хлопців і дівчат був не менш насиченим на події та враження.

   У казармі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою о 06:00 годині пролунала команда «Навчальна тривога!». Хутко піднявшись із теплих ліжок, учасники зборів швидко одягнулись і вишикувались на плацу. Для них це було несподіванкою. Керівник зборів повідомив, що очікується повітряний удар противника і поставив задачу переміститися в запасний район. Під час пересування було відпрацьовано дії при повітряному нападі противника та при застосуванні зброї масового ураження, а також при артилерійському обстрілі.

   18 квітня 2019 року на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулись урочистості з нагоди закриття навчально-польових зборів для здобувачів освіти 11-х класів закладів освіти обласного підпорядкування.

   З 16 до 18 квітня 2019 року для юнаків та дівчат було організовано насичену навчально-виховну програму: практичні заняття, екскурсія до військової частини смт Гончарівське з оглядом військової техніки,  знайомство з роботою реанімобіля, вечір знайомств у рамках патріотичного проекту «Я - майбутнє України», перегляд художнього фільму «Крути 1918».

   Ранок другого дня для учасників навчально-польових зборів розпочався з переїзду до військової частини смт. Гончарівське Чернігівського району.

   На полігоні відбулися тренувальні заняття з виконання вправи стрільби з автомата Калашнікова, після яких кожен учасник навчально-польових зборів зробив десять влучних пострілів у мішень з відстані 100 метрів. Стрільба з автомата Калашнікова стала однією з найяскравіших подій дня для усіх без винятку учасників зборів.